Προκήρυξη για πλήρωση θέσεων καθηγητών του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων

~~                                            Πάτρα 11-12-2013

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ
ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

την  πλήρωση  θέσεων καθηγητών του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

- Μία (1) θέση καθηγητή στη βαθμίδα του Καθηγητή πρώτης βαθμίδας, με γνωστικό αντικείμενο «Διεθνής Επιχείρηση και Χρηματοοικονομική Λογιστική».
ΦΕΚ Δημοσίευσης: 1056/20-9-2013 τ.Γ’
ΑΔΑ: ΒΛΓ7469Β7Θ-Φ3Ρ

- Μία (1) θέση καθηγητή στη βαθμίδα του Επικουρου Καθηγητή, με γνωστικό αντικείμενο «Διοίκηση Αθλητικών Υπηρεσιών».
ΦΕΚ Δημοσίευσης: 1056/20-9-2013 τ.Γ’
ΑΔΑ: ΒΛΓ7469Β7Θ-Ι6Λ

Λήξη  προθεσμίας  υποβολής  υποψηφιοτήτων   για   τις   ανωτέρω  θέσεις  είναι  η  11 -2-2014.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα της Διεύθυνσης Διοικητικών Υπηρεσιών του Πανεπιστημίου Πατρών (http://www.admin.upatras.gr) και για περισσότερες πληροφορίες στη Γραμματεία του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων:
τηλ.: 2610-969974, 2610-997586, e-mail: secretar@upatras.gr, Ιστότοπος:  www.bma.upatras.gr

Η ΑΣΚΟΥΣΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ
                                                                         ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΣ