Σχολή Θετικών Επιστημών

Κοσμήτορας: Κωνσταντίνος Κουτσικόπουλος, Καθηγητής Τμήματος Βιολογίας ( ΦΕΚ 511-22.8.2014)

        Πρόεδρος / Αναπληρωτής Πρόεδρος     Διευθυντής Τομέα  
Τμήμα Βιολογίας  

Τομέας Βιολογίας Φυτών ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέας Βιολογίας Ζώων ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέας Γενετικής, Βιολογίας Κυττάρου & Ανάπτυξης ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τμήμα Γεωλογίας

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

 

Τομέας Εφαρμοσμένης Γεωλογίας & Γεωφυσικής ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

Τομέας Γενικής Θαλάσσιας Γεωλογίας & Γεωδυναμικής ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

Τομέας Ορυκτών Πρώτων Υλών ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

Τμήμα Επιστήμης των Υλικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

 
Τμήμα Μαθηματικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

 
Τμήμα Φυσικής

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Τομέα Εφαρμοσμένης Φυσικής ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέα Ηλεκτρονικής και Υπολογιστών ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέα Θεωρητικής και Μαθηματικής Φυσικής ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέα Φυσικής της Συμπυκνωμένης Ύλης ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τμήμα Χημείας

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Τομέας Οργανικής Χημείας, Βιοχημείας και Φυσικών Προϊόντων ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι, Αποτελέσματα)

Τομέας Χημικών Εφαρμογών, Χημικής Ανάλυσης και Χημείας Περιβάλλοντος ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι, Αποτελέσματα)

Τομέας Φυσικοχημείας, Ανόργανης και Πυρηνικής Χημείας ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι, Αποτελέσματα)

 

Πολυτεχνική Σχολή

Κοσμήτορας: Οδυσσέας Κουφοπαύλου, Καθηγητής Τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Τεχνολογίας Υπολογιστών ( ΦΕΚ 511-22.8.2014)

  Πρόεδρος / Αναπληρωτής Πρόεδρος Διευθυντής Τομέα
Τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

 
Τμήμα Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων    
Τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

 
Τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

 
Τμήμα Μηχανολόγων και Αεροναυπηγών Μηχανικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

 
Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

Τομέας Κατασκευών ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέας Γεωτεχνικής Μηχανικής και Υδραυλικής Μηχανικής ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τομέας Τεχνολογίας του Περιβάλλοντος και Συγκοινωνιών ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι)

Τμήμα Χημικών Μηχανικών

Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Αποτελέσματα

Τομέας Μηχανικής Διεργασιών και Περιβάλλοντος ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

Τομέας Χημικής Τεχνολογίας και Εφαρμοσμένης Φυσικοχημείας ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

Τομέας Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι)

 

Σχολή Επιστημών Υγείας

Κοσμήτορας: Δημήτριος Καρδαμάκης, Καθηγητής Τμήματος Ιατρικής ( ΦΕΚ 511-22.8.2014)

  Πρόεδρος / Αναπληρωτής Πρόεδρος Διευθυντής Τομέα
Tμήμα Ιατρικής

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

Παθολογικός Τομέας Ι ( Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι )

Παθολογικός Τομέας ΙΙ ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Βασικών Ιατρικών Επιστημών Ι ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Βασικών Ιατρικών Επιστημών ΙΙ ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Κλινικών Εργαστηρίων ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Διευθυντής Χειρουργικού Τομέα ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Διευθυντής Τομέα Παιδιατρικής, Μαιευτικής-Γυναικολογίας ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Tμήμα Φαρμακευτικής

Εφορευτική Επιτροπή

Υποψήφιοι

 

 

Σχολή Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών

Κοσμήτορας: Κόμης Βασίλειος, Καθηγητής του Τμήματος Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία ( ΦΕΚ 365-12.7.2016)

  Πρόεδρος / Αναπληρωτής Πρόεδρος Διευθυντής Τομέα
Παιδαγωγικό Τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης

Εφορευτική Επιτροπή, Υποψήφιοι

Ανακήρυξη υποψηφιότητας Πρόεδρου
Ανακήρυξη υποψηφιότητας Αν. Προέδρου

 

Τομέας Γενικών Επιστημών ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Κοινωνιολογίας ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Παιδαγωγικής ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Ψυχολογίας ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τμήμα Επιστημών της Εκπαίδευσης και της Αγωγής στην Προσχολική Ηλικία  

Τομέας Θεωρητικής και Εφαρμοσμένης Παιδαγωγικής ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Κοινωνικής Θεωρίας και Ανάλυσης ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τομέας Γνωστικής και Διαφορικής Ανάλυσης ( Εφορευτική Επιτροπή , Υποψήφιοι )

Τμήμα Θεατρικών Σπουδών    
Τμήμα Φιλολογίας    
Τμήμα Φιλοσοφίας    

 

Σχολή Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων

Κοσμήτορας: Δημήτριος Σκούρας, Καθηγητής Τμήματος Οικονομικών Επιστημών ( ΦΕΚ 139-19.3.2014)

  Πρόεδρος / Αναπληρωτής Πρόεδρος Διευθυντής Τομέα
Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων    
Τμήμα Οικονομικών Επιστημών Εφορευτική Επιτροπή , Υποψηφίοι  
Τμήμα Διαχείρισης Πολιτισμικού Περιβάλλοντος και Νέων Τεχνολογιών    
Τμήμα ∆ιοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων
και Τροφίμων