ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟΥ ΤΗΣ ΦΕΠ

ΦΟΙΤΗΤΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΠΑΤΡΑΣ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
       Λόγω  των  σοβαρών προβλημάτων  λειτουργίας του ΙΝΕΔΙΒΙΜ , η ΦΕΠ δεν έχει  την δυνατότητα   προμήθειας τροφίμων από 1η Δεκεμβρίου.
        Η ΦΕΠ θα διαθέσει όλα τα  αποθέματα τροφίμων για την εξασφάλιση σίτισης των φοιτητών του Πανεπιστημίου Πατρών,  μέχρι την Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου . Το πρόγραμμα φαγητού για τις ημέρες αυτές αναγκαστικά θα τροποποιηθεί  δραστικά  και θα υπάρχουν  διάφορες ελλείψεις ( ψωμί, σαλάτα , φρούτα ) .
      Ζητούμε την κατανόηση των φοιτητών για την απρόσμενη αυτή ταλαιπωρία .
       Στην περίπτωση που αντιμετωπιστούν τα προβλήματα απο το ΙΝΕΔΙΒΙΜ θα  επανέλθουμε στο συνηθισμένο πρόγραμμα σίτισης .

Πάτρα 4-12-2017

Από την Δ/νση της ΦΕΠ