Ηλεκτρονική Συμπλήρωση Ερωτηματολογίων από τους Φοιτητές

Η ηλεκτρονική συμπλήρωση των ερωτηματολογίων από όλους τους φοιτητές, για όλα τα Προγράμματα Σπουδών που προσφέρονται και στα 24 Τμήματα του Ιδρύματός μας, ξεκίνησε τη Δευτέρα 30 Απριλίου 2018 και θα ολοκληρωθεί την Πέμπτη 31 Μαΐου 2018.

Υπενθυμίζουμε ότι η καθολική εφαρμογή της ηλεκτρονικής αξιολόγησης από τους ίδιους τους φοιτητές του Ιδρύματός μας, όλων των μαθημάτων του Πανεπιστημίου μας,  έχει στόχο τη βελτίωση του εκπαιδευτικού έργου, ενώ δίνεται η δυνατότητα εισαγωγής ελεύθερου κειμένου.

Όσοι φοιτητές επιθυμούν να συμπληρώσουν ηλεκτρονικά το ερωτηματολόγιο για τα μαθήματα που έχουν δηλώσει, θα πρέπει να συνδεθούν με τους προσωπικούς τους κωδικούς στο πληροφοριακό σύστημα της ΜΟ.ΔΙ.Π. (https://ps.modip.upatras.gr), ενώ η υλοποίηση της εφαρμογής έχει γίνει με τέτοιο τρόπο ώστε να εξασφαλίζεται η πλήρης ανωνυμία τους.

Η διαδικασία απαιτεί μόλις λίγα λεπτά. Περιμένουμε τους φοιτητές μας να ανταποκριθούν και να μας καταθέσουν τις απόψεις τους!

Χρήστες: