Ημερίδα: "Στόχοι και Επιχειρησιακός Σχεδιασμός ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ."

Κτίριο Πρυτανείας Πανεπιστημίου Πατρών (Αίθουσα "Οδυσσέας Ελύτης")
26/02/2020 - 14:00

Αξιότιμα μέλη της Πανεπιστημιακής Κοινότητας,

Σας ενημερώνουμε ότι το Πανεπιστήμιο Πατρών υποδέχεται τα στελέχη του ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ. για την πραγματοποίηση ενημερωτικής ημερίδας με τίτλο "Στόχοι και Επιχειρησιακός Σχεδιασμός ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ.".

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020 στην Αίθουσα «Οδυσσέας Ελύτης» Κτήριο Πρυτανείας , 1ος όροφος και ώρα 14.00.

Δείτε εδώ το πρόγραμμα της ημερίδας.

Σημειώνεται ότι, στην συγκεκριμένη ημερίδα θα παραστούν Στελέχη από το Τμήμα Ερευνητικών Έργων ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ., προκειμένου να απαντήσουν ερωτήματα σχετικά με την «2η Προκήρυξη Ερευνητικών Έργων ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ. για την ενίσχυση Μελών ΔΕΠ και Ερευνητών/τριών», καθώς και την διαχείριση έργων.

Για την καλύτερη οργάνωση της ημερίδας παρακαλούμε να δηλώσετε την πρόθεση της συμμετοχής σας εδώ.