Για την προμήθεια αγαθών / παροχή υπηρεσιών, αξίας (προ ΦΠΑ) από 1.000,00 Ευρώ και άνω. Ημ ληξης 3-12-2020

ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ του Πανεπιστημίου Πατρών.
Το Πανεπιστήμιο Πατρών προτίθεται να προβεί στην δαπάνη για την Aνάκτηση δεδομένων-Backup restore  σύμφωνα με τα παρακάτω:
Α/Α ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
1 Ανάπτυξη backup αρχείων, emails και ρυθμίσεων χρήστη από επτά (7) τερματικά, σε εξωτερικά μέσα αποθήκευσης. (Σκληρούς δίσκους και άλλους χώρους αποθήκευσης)
2 Παραγωγή ειδώλων (κλώνων) για είκοσι  τρια (23) τερματικά και αποθήκευσή τους σε εξωτερικά μέσα. (Εξωτερικούς σκληρούς δίσκους και άλλους χώρους αποθήκευσης)
3 Ανάκτηση αρχείων, emails και ρυθμίσεων χρήστη σε έξι (6) τερματικά, χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα backups από άλλο αποθηκευτικό χώρο.
Στις προσφερόμενες τιμές θα πρέπει να συμπεριλαμβάνονται και τυχόν έξοδα μεταφοράς – παράδοσης από και προς τους χώρους του Τμήματος.
ΚΑΕ: 0419ΑΑ

Επισυναπτόμενα: