Για την προμήθεια στολών εργασίας στο Πανεπιστημίου Πατρών. Ημερ. Λήξης 10-12-2020

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προτίθεται να προβεί στην προμήθεια στολών εργασίας  ως κάτωθι :
Προμήθεια  ειδών ένδυσης εργασίας για 61 υπαλλήλους της Γενικής Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών Προγραμματισμού και Δικτύων.
• Αφορούν 43 είδη ένδυσης ανδρικά και 18 είδη ένδυσης γυναικεία.
Ανά άτομο περιλαμβάνουν:
1.Μπουφάν χειμωνιάτικο. (61 τεμάχια).
Τα μπουφάν μπορεί να είναι διαφόρων σχεδίων και χρωμάτων επιλογής των χρηστών. Θα είναι αντιανεμικά, αδιάβροχα, επενδεδυμένα εσωτερικά.
2.Παντελόνια τζιν (2) Χρώματος και σχεδίου επιλογής των χρηστών 100% βαμβακερά.(122 τεμάχια).
3.Μπούζες χειμωνιάτικες τύπου Lacoste (2) Χρώματος και σχεδίου επιλογής των χρηστών. Το ύφασμα τους κατασκευασμένο από μαλλί και συνθετικό σε αναλογία από 30% μαλλί έως 50% μαλλί. .(122 τεμάχια).
4.Μπλούζες καλοκαιρινές τύπου Lacoste (2). Χρώματος και σχεδίου επιλογής των χρηστών. κατασκευασμένα από ύφασμα βαμβακερό 100%..(122 τεμάχια).
5.Ζευγάρι υποδημάτων(1)Τα υποδήματα θα είναι μποτάκια δερμάτινα. Χρώματος και σχεδίου επιλογής των χρηστών . (61 ζευγάρια).

• Ο κάθε προμηθευτής μπορεί να προσφέρει  τα είδη ανά φύλο και για ένα ή περισσότερα έως του συνόλου των ειδών .
• Είναι υποχρεωμένος να προσκομίσει φωτογραφίες ή προσπέκτους των ειδών για τα οποία θα καταθέσει προσφορά.
• Ο προμηθευτής είναι υποχρεωμένος να διαθέτει τα είδη σε διάφορα νούμερα. Επίσης να διαθέτει τουλάχιστον 5 διαφορετικά σχέδια για άνδρες και 5 για γυναίκες από κάθε είδος.

Υπεύθυνος:
Κλώτσα Μαρία