Για την προμήθεια αγαθών / παροχή υπηρεσιών, αξίας (προ ΦΠΑ) από 1.000,00 Ευρώ και άνω.Ημερ. Λήξης 14-12-2020

ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ Διοίκησης Τουρισμού
του Πανεπιστημίου Πατρών.

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προτίθεται να προβεί στην προμήθεια των κάτωθι ειδών:
• Δημιουργία έγχρωμου λογοτύπου του τμήματος Διοίκησης Τουρισμού που θα παραδοθεί στο τμήμα σε ψηφιακό αρχείο υψηλής ποιότητας και σε διάφορα μεγέθη και μορφές (format).
• Εκτύπωση με τετραχρωμία 3000 φακέλων αλληλογραφίας με το λογότυπο του τμήματος (1000 φάκελοι διαστάσεων 23x32 εκ. και 2000 φάκελοι διαστάσεων 11x23 εκ.).
• Εκτύπωση με τετραχρωμία 5000 επιστολόχαρτων σε χαρτί γραφής 80 γρ.
• Εκτύπωση με τετραχρωμία 1000 μπλοκ σημειώσεων 20 φύλλων, μεγέθους Α4.
• Γραφιστικός σχεδιασμός αφισών μεγέθους Α3 για 6 θεματικές κατηγορίες και εκτύπωση ψηφιακή μίας όψης με τετραχρωμία 30 αφισών ανά θεματική κατηγορία σε Art Matt 200 gsm.
• Γραφιστικός σχεδιασμός και εκτύπωση 10 πλαστικοποιημένων poster διαστάσεων 70x100 εκ. σε χαρτί velvet 300 γρ.
• Γραφιστικός σχεδιασμός και εκτύπωση 2 Banner roll-up Outdoor Durability, διαστάσεων 200x80 εκ., για 2 θεματικές κατηγορίες, σε αδιάβροχο πανί  με ενσωματωμένη βάση.
• Γραφιστικός σχεδιασμός 2 φυλλαδίων προβολής δραστηριοτήτων του τμήματος μεγέθους 20x28 εκ. (ανοικτό), δύο όψεις, και εκτύπωση με τετραχρωμία σε Art Matt 170 gsm, 300 αντίτυπα ανά φυλλάδιο και δίπλωμα σε δίπτυχο με ρίγωμα.
• Γραφιστικός σχεδιασμός φυλλαδίου προβολής του τμήματος μεγέθους 21x29,7 εκ. (κλειστό), με A3 ανάπτυγμα, δύο όψεις, εκτύπωση με τετραχρωμία σε Art Matt 170gsm σε 4000 αντίτυπα και δίπλωμα σε δίπτυχο.
• Γραφιστικός σχεδιασμός του Οδηγού Σπουδών περίπου 100 σελίδων σε μέγεθος Α4 με εξώφυλλο, εκτύπωση με τετραχρωμία σε 300 αντίτυπα (χαρτί εσωτερικής γραφής 100 γρ., εξώφυλλο velvet 300 γρ. με πλαστικοποίηση ματ 1 όψη) και βιβλιοδεσία ραφτό - κολλητό.
• Παραγωγή (μακετοποίηση, εκτύπωση και τοποθέτηση) 40 πινακίδων σε etalbond, με κοπτικά γράμματα βινυλίου ή χαρακτικά, διαφόρων διαστάσεων και με αποστάτες όπου χρειάζεται, για τη σήμανση των γραφείων, αιθουσών διδασκαλίας και εργαστηρίων του Τμήματος.
• Παραγωγή (μακετοποίηση, εκτύπωση και τοποθέτηση) 5 πινακίδων σε etalbond, plexiglass ή Alu, με κοπτικά γράμματα βινυλίου ή χαρακτικά, διαφόρων διαστάσεων και με αποστάτες ή στύλους στήριξης όπου χρειάζεται, για τη σήμανση εξωτερικών χώρων του Τμήματος.
• Σχεδιασμός Διαδικτυακού Ιστότοπου  του Εργαστηρίου Πληροφοριακών Συστημάτων και Προβλέψεων στον Τουρισμό του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού, στην Ελληνική και Αγγλική γλώσσα, με ενότητες: Προφίλ, Έρευνα, Εκπαίδευση, Δημοσιεύσεις, Ερευνητικά Έργα, Συνεργασίες, Επικοινωνία.
που θα χρησιμοποιηθούν στο Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού της Σχολής Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Πατρών.

Οι προσφορές δύναται να υποβληθούν για όλα τα είδη ή για τμήμα τους.

ΚΑΕ: 0419Α, 0891Α, 4121ΑΑ

Επισυναπτόμενα: