ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΙΑΣ (1) ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΣΗ ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΕΔΙΠ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

Προκηρύσσει

Την πλήρωση μίας κενής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Φιλοσοφίας της Σχολής Ανθρωπιστικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών

ΣΧΟΛΗ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ

Μία (1) κενή θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ στο γνωστικό αντικείμενο «Επιστημολογία των Κοινωνικών Επιστημών».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 1515/28.06.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      69Φ4469Β7Θ-ΧΞ3

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Φιλοσοφίας α) σε ηλεκτρονική μορφή (αποθηκευτικό μέσο) και β) σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος Φιλοσοφίας και  να επικοινωνούν στο e-mail και στα τηλέφωνα που αναγράφονται:

e-mail: philosophy@upatras.gr

Ιστότοπος: https://philosophy.upatras.gr

τηλ.: 2610-997817, 2610-997818, 2610-997819

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η  05/ 09  /2022