Πρόσκληση Συμμετοχής σε Σεμινάρια Επιχειρηματικότητας της ΜΟΚΕ

Το Γραφείο της Μονάδας Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Πανεπιστημίου Πατρών προσκαλεί τους φοιτητές και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Πατρών, καθώς και τα μέλη της πανεπιστημιακής κοινότητας (ερευνητές, μέλη ΔΕΠ) στην παρακολούθηση των Σεμιναρίων Επιχειρηματικότητας, που θα διοργανωθούν στις αρχές Ιουνίου, στο νεοκλασικό κτήριο επί της οδού Υψηλών Αλωνίων 11, στην Πάτρα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν από τη Δευτέρα 21/5/12 έως και την Τετάρτη 06/06/12, την αίτηση συμμετοχής και το βιογραφικό τους σημείωμα στο innovation@upatras.gr.
Τα σχετικά έντυπα και επιπλέον πληροφορίες μπορούν να αναζητηθούν στις ανακοινώσεις της Επιτροπής Ερευνών του Πανεπιστημίου, στον παρακάτω σύνδεσμο:

MoKEΠ.Π.
ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ