Δωρεάν Σίτιση Φοιτητών - Παράταση υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών έως 16/11/2016

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΘΕΜΑ: Παράταση υποβολής αιτήσεων και δικαιολογητικών για Δωρεάν Σίτιση φοιτητών/τριών ακαδ. έτους 2016-2017

Γίνεται γνωστό στους φοιτητές/τριες που ενδιαφέρονται να σιτίζονται δωρεάν το ακαδημαϊκό έτος 2016-2017, ότι παρατείνεται η διαδικασία υποβολής δικαιολογητικών έως την Τετάρτη  16-11-2016.

ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΛΗΞΗ ΤΗΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΘΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΠΑΡΑΤΑΣΗ.

Οι φοιτητές/φοιτήτριες θα πρέπει να υποβάλλουν ηλεκτρονικά αίτηση στη διεύθυνση www.ddm.upatras.gr/sitisi, δίνοντας username/password που διαθέτουν από τα Τμήματά τους. Στη συνέχεια αφού εκτυπώσουν την αίτησή τους, να την καταθέσουν μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας.

Οι φοιτητές των τμημάτων της Πάτρας θα καταθέσουν το φάκελο με πλήρη τα δικαιολογητικά σε θυρίδα στη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας του Πανεπιστημίου Πατρών (Ισόγειο Πρυτανείας) ή ταχυδρομικά στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Πατρών-Δ/νση Φοιτητικής Μέριμνας-Τμήμα Σίτισης τ.κ 26500 Τηλ. 2610997-968-69.

Οι φοιτητές των τμημάτων του Αγρινίου θα καταθέσουν το φάκελο με πλήρη τα δικαιολογητικά στο γραφείο Φοιτητικής Μέριμνας (Γ. Σεφέρη 2, Β’ κτίριο-κα Μαρία Στεργίου τηλ. 2641074169)

Δικαιολογητικά τα οποία δεν συνοδεύονται από εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης ή δεν είναι πλήρη, δεν γίνονται δεκτά.

Οι φοιτητές μέσω του ιδίου link μπορούν να παρακολουθούν την πορεία της αίτησής τους.

Οι παλιές κάρτες (ακαδ.έτους 2015-16) θα ισχύουν έως και τη Δευτέρα 21/11/2016.

Για περισσότερες πληροφορίες για τα απαιτούμενα δικαιολογητικά στο www.upatras.gr/el/food

Από τη Διεύθυνση Φοιτητικής Μέριμνας

Επισυναπτόμενα: