Ανακοινώσεις: Φοιτητές

Νέα προθεσμία υποβολής αιτήσεων Στεγαστικού Επιδόματος ακαδ. έτους 2017-18

Το Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων ανακοινώνει ότι ανοίγει ξανά στις 27 Ιουλίου και θα παραμείνει ενεργή έως τις 31 Ιουλίου η ηλεκτρονική πλατφόρμα υποβολής αίτησης για τη χορήγηση του φοιτητικού στεγαστικού επιδόματος των 1.

dpo upatras gdpr

Νέο Πρόγραμμα Επιμόρφωσης ΚΕΔΙΒΙΜ για GDPR & DPO

Δελτίο Τύπου 36 / 2017-2018

Δελτίο Τύπου 35 / 2017-2018

Erasmus+ Ανακοίνωση για τη διαδικασία αιτήσεων ΑΜΕΑ ακαδ. έτους 2018-2019

Επισυνάπτονται αρχεία και οδηγίες σχετικά με τη διαδικασία αιτήσεων φοιτητών/τριών και προσωπικού ΑΜΕΑ για το ακαδημαϊκό έτος 2018-2019.

ΝΕΟ- Πρόγραμμα Τελετών Ορκωμοσίας Προπτυχιακών Φοιτητών

23 Ιουλίου 2018 - 3 Αυγούστου 2018

Δελτίο Τύπου 34 / 2017-2018

Απονομή βραβείου βιώσιμης ανάπτυξης

Σας ενημερώνουμε ότι η Ευρωπαϊκή Επιτροπή ανακοίνωσε ότι προκηρύσσει πρόσκληση για την απονομή βραβείου βιώσιμης ανάπτυξης. Η πρόσκληση απευθύνεται σε δημόσιους και ιδιωτικούς φορείς, τους νέους και την Κοινωνία των Πολιτών.

Σελίδες