Προκήρυξη μέλους ΕΤΕΠ ΤΕ κατηγορίας του Τμήματος Λογοθεραπείας

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προκηρύσσει την πλήρωση μιας κενής θέσης Ειδικού Τεχνικού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) του Τμήματος Λογοθεραπείας της Σχολής Επιστημών Αποκατάστασης Υγείας.

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Μία κενή θέση Ειδικού Τεχνικού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) κατηγορίας ΤΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ΄ με ειδικότητα «Λογοθεραπείας».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 1060/07-5-2021 τ. Γ΄  (ημερομηνία κυκλοφορίας 10-5-2021)

ΑΔΑ:     ΨΦΒ7469Β7Θ-ΚΒΘ

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση είναι στις    23   /   6   / 2021

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Λογοθεραπείας α) σε ηλεκτρονική και β) σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος και να επικοινωνούν στα τηλέφωνα και e-mail που αναγράφονται:

Τμήμα Λογοθεραπείας

stlsecr@upatras.gr