ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΜΙΑΣ ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΕΔΙΠ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΔΕΑΠΤ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΘΕΣΗΣ ΜΕΛΟΥΣ ΕΤΕΠ ΤΟΥ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΤΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Πάτρα  01 / 11 / 2021

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

Προκηρύσσει

Α) την πλήρωση μίας κενής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Μία (1) κενή θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ στο γνωστικό αντικείμενο «Χημική Τεχνολογία-Νανοτεχνολογία Υλικών».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 2604/26.10.2021 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      Ω011469Β7Θ-Ξ7Δ

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος ΔΕΑΠΤ α) σε ηλεκτρονική μορφή και β) σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος ΔΕΑΠΤ και  να επικοινωνούν στο e-mail και στα τηλέφωνα που αναγράφονται:

ΔΕΑΠΤ                                                   e-mail: gramdeapt@upatras.gr

Ιστότοπος: www.deapt.upatras.gr

τηλ.: 26410-74121, 26410-74108, 26410-74109

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η   08  / 12  / 2021

Β) την πλήρωση μίας κενής θέσης Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) του Μηχανουργικού Κέντρου της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ

Μία (1) κενή θέση Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ στο γνωστικό αντικείμενο «Μηχανουργική Τεχνολογία».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 2604/26.10.2021 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      6ΓΜ2469Β7Θ-3Κ7

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία της Κοσμητείας Πολυτεχνικής Σχολής είτε ηλεκτρονικά στο email: secretary@engineering.upatras.gr είτε ταχυδρομικά στη διεύθυνση: Πανεπιστήμιο Πατρών, Κοσμητεία Πολυτεχνικής Σχολής, Πανεπιστημιούπολης, ΤΚ 26504, Ρίο, Αχαΐα.

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η   08  / 12  / 2021

Ο Πρύτανης

ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΠΟΥΡΑΣ