Προκήρυξη πλήρωσης κενής θέσης Επίκουρου Καθηγητή στο Πανεπιστήμιο Πατρών

Πάτρα   11  /  6  / 2021

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

την πλήρωση μίας κενής θέσης Καθηγητή στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με θητεία του Τμήματος Φυσικοθεραπείας του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΓΕΙΑΣ

ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

Μία κενή θέση καθηγητή στη βαθμίδα του Επίκουρου Καθηγητή με θητεία, με γνωστικό αντικείμενο «Φυσικοθεραπεία στην Τρίτη Ηλικία».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 1296/7-6-2021 τ. Γ΄ (ημερομηνία κυκλοφορίας 8-6-2021)

ΑΔΑ: ΨΕΘΩ469Β7Θ-ΟΒ6                                              ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΑΠΕΛΛΑ: ΑΡΡ 22073

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση είναι στις   12  /  8   / 2021

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται ηλεκτρονικά στο Πληροφοριακό Σύστημα «ΑΠΕΛΛΑ» https://apella.minedu.gov.gr.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος και  να επικοινωνούν στα τηλέφωνα και e-mail που αναγράφονται:

Φυσικοθεραπείας:                               e-mail: physiosecr@upatras.gr                      Ιστότοπος: www.physio.upatras.gr               τηλ.: 26910-61270

Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΠΟΥΡΑΣ