Σας ενημερώνουμε για την τροποποίηση του διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου κατασκευής του έργου «ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΉ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΛΥΩΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΚΤΙΡΙΟΥ ΒΑΡΕΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ» (Ε448), με νέο Α/Α ΕΣΗΔΗΣ: 182340,1, συνολικού προϋπολογισμού 2.697.860,60 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ) και καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών την 3η Σεπτεμβρίου 2021, ημέρα Παρασκευή και ώρα 10:00 π.μ.

Η τροποποίηση αφορά στην ορθή κατανομή του προϋπολογισμού κατά κατηγορίες εργασιών στην οικονομική προσφορά στο σύστημα σύμφωνα με την μελέτη και διευκρινιστικές πληροφορίες επί της τεχνικής περιγραφής.

E 448 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ_ΤΜΑΜ-ΗΜΤΥ_ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ_Διόρθωση_ΑΔΑΜ

Οικονομική_προσφορά_Έργου_ΟΡΘΗ