Ημέρα Καριέρας στο Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού

Το Τμήμα Διοίκησης Τουρισμού συνδιοργανώνει με το Τμήμα Υποστήριξης Φοιτητών, Απασχόλησης, Σταδιοδρομίας και Διασύνδεσης της Διεύθυνσης Εκπαίδευσης και Έρευνας του Πανεπιστημίου Πατρών, Ημέρα Καριέρας η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου και ώρα 11:00, στο ισόγειο του κτηρίου του Τμήματος Διοίκησης Τουρισμού (Αίθουσα ΔΤ 0.2). Οι Ημέρες Καριέρας αποσκοπούν στην υποστήριξη των φοιτητών/απόφοιτων κατά την είσοδό τους στον επαγγελματικό στίβο καθώς και στην ενημέρωση για ευκαιρίες απασχόλησης. Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης, οι συμμετέχοντες θα έχουν την δυνατότητα να παρακολουθήσουν παρουσιάσεις εκπροσώπων από πλήθος επιχειρήσεων που δραστηριοποιούνται στον κλάδο του τουρισμού. Επιπρόσθετα, κατά το δεύτερο μισό της εκδήλωσης θα μπορούν να έρθουν σε απευθείας επαφή με τους εκπροσώπους, να καταθέσουν το βιογραφικό τους και να περάσουν από διαδικασία συνέντευξης.
Εκδήλωση ενδιαφέροντος μπορείτε να υποβάλετε μέχρι και τις 25/02 μέσω της φόρμας που είναι διαθέσιμη εδώ (https://forms.gle/zrhPhK3j7RkoAj5D6 )