ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΑΝΑΘΕΣΗ ΕΡΓΟΥ ΕΝΟΣ (1) ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ

Στην ιστοσελίδα του Τμήματος της Ιατρικής, στον σύνδεσμο:

έχει αναρτηθεί η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάθεση έργου σε έναν (1) Εντεταλμένο Διδάσκοντα στο γνωστικό αντικείμενο «Υγιεινή – Περιβαλλοντική Υγιεινή​» για το Εργαστήριο Υγιεινής του Τομέα Κλινικών Εργαστηρίων, του Τμήματος Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Πανεπιστημίου Πατρών​​​​, καθώς και η αίτηση της πρόσκλησης εκδήλωσης ενδιαφέροντος.

Καταληκτική ημερομηνία ηλεκτρονικής υποβολής των αιτήσεων:​ 19/06/2023

Η υποβολή της αίτησης και των απαιτούμενων από την οικεία πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος δικαιολογητικών θα πραγματοποιηθεί με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στο secretary@med.upatras.gr. Εναλλακτικά, μπορεί να πραγματοποιηθεί είτε με αποστολή μέσω Courier είτε με συστημένη επιστολή μέσω ΕΛΤΑ είτε να κατατεθούν αυτοπροσώπως από τους ενδιαφερόμενους στη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος Ιατρικής