ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ ΓΙΑ: «ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΛΥΩΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΚΤΙΡΙΟΥ ΒΑΡΕΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ – ΥΠΟΕΡΓΟ 2: ΕΚΔΟΣΗ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΕΑ ΚΤΙΡΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ» (ΚΩΔ: ΤΚΠΣ-46)

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προτίθεται να προβεί στην ανάθεση της υπηρεσίας με τίτλο: «ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΠΟΛΥΩΡΟΦΟΥ ΚΤΙΡΙΟΥ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΚΤΙΡΙΟΥ ΒΑΡΕΩΝ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ – ΥΠΟΕΡΓΟ 2: ΕΚΔΟΣΗ ΤΕΛΙΚΟΥ ΠΕΑ ΚΤΙΡΙΟΥ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ» (ΚΩΔ: ΤΚΠΣ-46).

Προϋπολογισμός: 24.800,00 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ 24%).

Χρηματοδότηση: Π.Δ.Ε. 2021ΕΠ00110063 – MIS: 5072586 (ΥΠΟΕΡΓΟ 2).

Λήξη προθεσμίας υποβολής προσφορών: 27 Οκτωβρίου 2023, 12:00.

Κριτήριο ανάθεσης: Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.

ΤΚΠΣ-46. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΥΠΟΒΟΛΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ_signed_ΑΔΑΜ

ΤΚΠΣ-46. Έντυπο Προσφοράς