Welcome to UP 2023: Οι Αστικές Συγκοινωνίες Πατρών παρατείνουν το ωράριο των δρομολογίων τους από και προς το Πανεπιστήμιο

Για τη διευκόλυνση των φοιτητών και των πολιτών που συμμετέχουν στις εκδηλώσεις και τις συναυλίες του «Welcome to UP 2023», oι Αστικές Συγκοινωνίες Πατρών, παρατείνουν το ωράριο των δρομολογίων τους και μεταμεσονύχτια από και προς το Πανεπιστήμιο Πατρών, καθώς επίσης από και προς όλα τα σημεία συναυλιών (Βίλα Κόλλα- Πλατεία Γεωργίου).

Οι επισκέπτες του Φεστιβάλ Υποδοχής Πρωτοετών Φοιτητών στο Πανεπιστήμιο της Πάτρας, θα μπορούν με αυτό τον τρόπο να μετακινούνται χωρίς προβλήματα και μετά το πέρας των συναυλιών.

(Όλες οι πληροφορίες για το Φεστιβάλ, στο site του Welcome,  welcometoup.upatras.gr).