Ανοιχτή Ηλεκτρονική Διαδικασία Σύναψης Σύμβασης Άνω των Ορίων για την «Προμήθεια και αντικατάσταση κουφωμάτων στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Πατρών στο Κουκούλι και στο Ρίο (Κτίρια Κλινικών Λειτουργιών)» (αριθ. διακ. 50/23)

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προκηρύσσει Ανοιχτή Ηλεκτρονική Διαδικασία Άνω των Ορίων για την “Προμήθεια και αντικατάσταση κουφωμάτων στις εγκαταστάσεις του Πανεπιστημίου Πατρών στο Κουκούλι και στο Ρίο (Κτίρια Κλινικών Λειτουργιών)” (αριθ. διακ. 50/23) με καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών την Τετάρτη, 22 Νοεμβρίου 2023 & ώρα 20:00 και με ημερομηνία αποσφράγισης του διαγωνισμού την Τρίτη, 28 Νοεμβρίου 2023 & ώρα 10:00 π.μ.

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ – signed – ΑΔΑΜ , ΠΕΡΙΛΗΨΗ – signed – ΑΔΑ , ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ – signed – ΑΔΑΜ , 50_23 espd-request-v2-signed