Πρόσκληση σε τιμητική εκδήλωση, 18/11/2022

Η Οργανωτική Επιτροπή του 11ου Σεµιναρίου Αιµατολογίας “Από το Κλινικό και Εργαστηριακό εύρηµα στην Αιµατολογική ∆ιάγνωση και Θεραπεία” σας προσκαλέι την Παρασκευή 18 Νοεµβρίου 2022 και ώρα 19:00 στο Συνεδριακό & Πολιτιστικό Κέντρο Πανεπιστηµίου Πατρών για να παρακολουθήσετε την Τελετή Έναρξης του Σεµιναρίου κατά την οποία θα τιµηθούν τρία αφυπηρετήσαντα µέλη του Αιµατολογικού Τµήµατος που τίµησαν µε το έργο τους το Τµήµα, το Νοσοκοµείο και το Πανεπιστήµιο Πατρών.

Τιµόµενα Μέλη:

• κ. Νικόλαος Ζούµπος
    (Καθηγητής Αιµατολογίας και πρώην Πρύτανης Πανεπιστηµίου Πατρών)
  • Παναγιώτα Ματσουκά†
    (Αείµνηστη Καθηγήτρια Αιµατολογικού Τµήµατος Παθολογικής Κλινικής, Πανεπιστηµιακό Γενικό Νοσοκοµείο Πατρών)
  • κα. Μαρία Τηνιακού
    (∆ιευθύντρια Ε.Σ.Υ, Αιµατολογικό Τµήµα Παθολογικής Κλινικής, Πανεπιστηµιακό Γενικό Νοσοκοµείο Πατρών)

Την εκδήλωση θα προεδρεύσουν οι κύριοι:

Α. Συµεωνίδης, Χ. Γώγος & Μ. Μαραγκός

Περισσότερες πληροφορίες για το Επιστημονικό Πρόγραμμα του Σεμιναρίου θα βρείτε στο : https://congressworld.gr/event/11o-seminario-aimatologias/