Testing mechanisms underlying effects of global change on biodiversity and ecosystem functioning, 25/04/2024

Τα Προγράμματα Μεταπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Βιολογίας του Πανεπιστημίου Πατρών «Εφαρμοσμένη Οικολογία & Διαχείριση Περιβάλλοντος» και «Βιολογικές Επιστήμες: Έρευνα & Εφαρμογές», στα πλαίσια του Κύκλου σεμιναρίων 2023 – 2024, διοργανώνουν την Πέμπτη, 25 Απριλίου 2024, 13:00 μ.μ. διάλεξη του Prof. Eric Allan, Institute of Plant Sciences, University of Bern (Switzerland), με θέμα:

«Testing mechanisms underlying effects of global change on biodiversity and ecosystem functioning»

Η διάλεξη θα πραγματοποιηθεί διά ζώσης στην αίθουσα σεμιναρίων του Τμήματος Βιολογίας (ισόγειο, κεντρική είσοδος)