Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 20/04 έως τις 18.00 και αύριο 21/04 έως τις 17.00 θα διατίθενται δωρεάν από την Πρυτανεία εισιτήρια για την μουσική παράσταση «Ορφικοί Ύμνοι – Η Πρεμιέρα (ΠΑΤΡΑ)» στο Αμφιθέατρο του “Συνεδριακού & Πολιτιστικού Κέντρου Πανεπιστημίου Πατρών” για το Σάββατο 22 Απριλίου και ώρα 20:00.

Να σημειωθεί ότι τα εισιτήρια αφορούν θεωρείο και επιπλέον δεν είναι δυνατή η κράτηση εισιτηρίων.

Τα εισιτήρια διατίθενται από την Γραμματεία της Πρυτανείας σε όλη την Πανεπιστημιακή Κοινότητα (φοιτητές, μέλη ΔΕΠ, ΕΤΕΠ, ΕΔΙΠ, ΕΕΠ, εργαζομένους και λοιπό προσωπικό).

Από τη Γραμματεία Πρυτανείας