Επιμορφωτικό Πρόγραμμα για φοιτητές: “Σύνδεση σπουδών με την αγορά εργασίας”

Στο πλαίσιο της δράσης «Υλοποίηση σχεδίου εκπαίδευσης ακαδημαϊκού και διοικητικού προσωπικού και φοιτητών: σεμινάρια & εργαστήρια σε θέματα διασφάλισης ποιότητας στην Ανώτατη Εκπαίδευση» της χρηματοδοτούμενης Πράξης ΜΟΔΙΠ, συνεχίζονται τα επιμορφωτικά προγράμματα που αποσκοπούν στην αναβάθμιση δεξιοτήτων και γνώσεων του ανθρώπινου δυναμικού του ιδρύματος.

Το πρόγραμμα με τίτλο «Σύνδεση σπουδών με την αγορά εργασίας» είναι συνολικής διάρκειας 20 ωρών. Το πρόγραμμα θα υλοποιηθεί μέσω τηλεκπαίδευσης από την εταιρεία AQS – Σύμβουλοι επιχειρήσεων η οποία έχει επιλεγεί ως ανάδοχος του Έργου σύμφωνα με τις απαιτήσεις του ΕΣΠΑ. Το επιμορφωτικό πρόγραμμα απευθύνεται σε επιλεγμένες,  ολιγομελείς ομάδες φοιτητών του ιδρύματος.

Για δηλώσεις συμμετοχής μπορείτε να επισκεφτείτε το site: https://forms.gle/F6iRwHWBLNgF47Rt8 μέχρι το αργότερο την Κυριακή, 19 Φεβρουαρίου 2023. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας και οι επιλεχθέντες θα ενημερωθούν μέσω μηνύματος ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Για οποιαδήποτε επιπλέον πληροφορία, μπορείτε να επικοινωνείτε με τη Γραμματεία της ΜΟΔΙΠ στα τηλέφωνα 2610997946 και 2610997239 και στο email: modipsecr@upatras.gr