ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΔΥΟ (2) ΘΕΣΕΩΝ ΜΕΛΩΝ ΕΔΙΠ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

Πάτρα, 18/10/2022

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

Προκηρύσσει

Α) την πλήρωση μίας κενής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΠΟΛΥΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

Μία (1) κενή θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’, με πενταετή θητεία στο γνωστικό αντικείμενο «Εργαστηριακή Προσέγγιση Υλικού και Αρχιτεκτονικής Υπολογιστών».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 2564/11.10.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      96ΣΚ469Β7Θ-ΥΒΗ

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής και  να επικοινωνούν στο e-mail και στα τηλέφωνα που αναγράφονται:

ΤΜΗΥ & Π                                                               e-mail: secretary@ceid.upatras.gr

Ιστότοπος: https://www.ceid.upatras.gr/

τηλ.: 2610-996941

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η   28  / 11  / 2022

Β) την πλήρωση μίας κενής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων του  Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΓΕΩΠΟΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ

Μία (1) κενή θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), κατηγορίας ΤΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’, με πενταετή θητεία στο γνωστικό αντικείμενο «Αγροτική παραγωγή και περιβάλλον».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 2607/14.10.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      6ΞΣΑ469Β7Θ-ΨΣ4

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων α) σε ηλεκτρονική μορφή (CD ή άλλο αποθηκευτικό μέσο) και β) σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων και  να επικοινωνούν στο e-mail και στα τηλέφωνα που αναγράφονται:

ΕΕΤ                                                                        e-mail: foodscsecr@upatras.gr

Ιστότοπος: http://foodscitech.upatras.gr/

τηλ.: 26410-74131, 26410-74130, 26410-74108

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η   28  / 11  / 2022

Ο Πρύτανης

ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΠΟΥΡΑΣ