ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΛΗΡΩΣΗΣ ΜΙΑΣ ΘΕΣΗΣ ΕΔΙΠ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

Προκηρύσσει

την πλήρωση μίας κενής θέσης Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.) του Τμήματος Γεωλογίας της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών

ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ

Μία (1) κενή θέση Εργαστηριακού Διδακτικού Προσωπικού (Ε.ΔΙ.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ με πενταετή θητεία στο γνωστικό αντικείμενο «Ορυκτά, πετρώματα και παράγωγά τους: Έρευνα και Εφαρμογές».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 2650/20.10.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      ΩΧΞ7469Β7Θ-ΖΛ1

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία του Τμήματος Γεωλογίας α) σε ηλεκτρονική μορφή (CD ή άλλο αποθηκευτικό μέσο) και β) σε έντυπη μορφή.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επισκέπτονται την ιστοσελίδα του Τμήματος Γεωλογίας και  να επικοινωνούν στο e-mail και στα τηλέφωνα που αναγράφονται:

e-mail: geolsecret@upatras.gr

Ιστότοπος: http://www.geology.upatras.gr/

τηλ.: 2610-997922, 2610-997590

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η  01/ 12  /2022

Ο Πρύτανης

ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΠΟΥΡΑΣ