Ανάρτηση της μελέτης του έργου «Αναμόρφωση κοιτώνων και Κοινόχρηστων χώρων των κτιρίων 3 και 4 και επισκευή όψεων στις Φοιτητικές Εστίες του Πανεπιστημίου Πατρών στο Ρίο»

Ανάρτηση της μελέτης του έργου: «Αναμόρφωση κοιτώνων και Κοινόχρηστων χώρων των κτιρίων 3 και 4 και επισκευή όψεων στις Φοιτητικές Εστίες του Πανεπιστημίου Πατρών στο Ρίο», Προϋπολογισμού 3.246.467,35 € (χωρίς ΦΠΑ), σύμφωνα με τις διατάξεις της παρ. 4 του άρθρου 70 του Ν. 4412/2016, όπως τροποποιήθηκε και ισχύει.
Το έργο αποτελεί το υποέργο 1 της ομώνυμης πράξης με MIS 5222413 στο πλαίσιο του «ΤΟΜΕΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ 2021-2025» και στον Άξονα Προτεραιότητας «Ανάπτυξη και εκσυγχρονισμός υποδομών όλων των βαθμίδων εκπαίδευσης (μετάβαση σε αποκεντρωμένο σύστημα μεγαλύτερων και λιγότερων μονάδων, ενίσχυση ψηφιακών και λοιπών υποδομών, επιμόρφωση εκπαιδευτικών κλπ)»

ΑΝΑΜΟΡΦΩΣΗ ΚΟΙΤΩΝΩΝ ΚΤ 3 ΚΑΙ 4 ΦΕΠ ΤΕΥΧΗ ΜΕΛΕΤΗΣ