Ανοικτή Ηλεκτρονική Διαδικασία Σύναψης Σύμβασης Κάτω των Ορίων για την «Μυοκτονία, Οφιοαπώθηση, Μικροβιακή Απολύμανση όλων των W.C. και Απεντομώσεις – Απολυμάνσεις σε κτίρια και χώρους του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις: Πάτρα (Ρίο – Κουκούλι), Αγρίνιο, Μεσολόγγι και Αμαλιάδα διάρκειας δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης ένα (1) έτος»

Το Πανεπιστήμιο Πατρών προκηρύσσει Ανοιχτή Ηλεκτρονική Διαδικασία Σύναψης Σύμβασης Κάτω των Ορίων για την «Μυοκτονία, Οφιοαπώθηση, Μικροβιακή Απολύμανση όλων των W.C. και Απεντομώσεις – Απολυμάνσεις σε κτίρια και χώρους του Πανεπιστημίου Πατρών στις πόλεις: Πάτρα (Ρίο – Κουκούλι), Αγρίνιο, Μεσολόγγι και Αμαλιάδα διάρκειας δύο (2) ετών με δικαίωμα προαίρεσης ένα (1) έτος» με καταληκτική ημερομηνία υποβολής προσφορών την 25η Νοεμβρίου 2022, ημέρα Παρασκευή και ώρα 20:00.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ – signed – ΑΔΑ

30.22 ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ – signed – ΑΔΑΜ