Κάλεσμα για αιμοδοσία | 11.04.2024 | 10:00-13:00 στο Αμφιθέατρο Φοιτητικής Εστίας Πανεπιστημίου Πατρών

Φλέβα Ζωής

Φοιτητική Ομάδα Εθελοντικής Αιμοδοσίας Πανεπιστημίου Πατρών

Κάλεσμα για αιμοδοσία

Δώσε ένα ανοιξιάτικο ραντεβού

Η άνοιξη ήρθε για τα καλά. Οι ηλιόλουστες μέρες και η ανοιξιάτικη φύση δημιουργούν μια εύθυμη ατμόσφαιρα. Ωστόσο, τα προβλήματα της κοινωνίας μας εξακολουθούν να υπάρχουν και έχουμε χρέος να βοηθήσουμε όσο μπορούμε. Επομένως μαζί με τα λουλούδια ας ανθίσουν και τα φιλανθρωπικά μας αισθήματα. Ας δώσουμε αίμα στους συνανθρώπους μας που το έχουν ανάγκη.

Γι’ αυτό το λόγο η εθελοντική ομάδα αιμοδοσίας του Πανεπιστημίου Πατρών «Φλέβα Ζωής» σας προσκαλεί την Πέμπτη 11 Απριλίου 2024 και ώρα 10:00-13:00 στον χώρο του αμφιθεάτρου της φοιτητικής εστίας του Πανεπιστημίου να γίνετε εθελοντές αιμοδότες και να βοηθήσετε τον συνάνθρωπό σας με μοναδικό κόστος λίγα λεπτά από τον χρόνο σας.
Για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή περαιτέρω πληροφορίες για την ομάδα μας με χαρά θα σας απαντήσουμε: e-mail : flevazois@gmail.com
Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων, για την πολύτιμη βοήθεια σας.
Η δράση αυτή χορηγείται από το Πανεπιστήμιο Πατρών
{pdf}