Προκήρυξη πλήρωσης δυο (2) θέσεων μελών Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών

ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΩΝ

Προκηρύσσει

Α) την πλήρωση μίας κενής θέσης Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (ΕΤΕΠ) του Εργαστηρίου Ηλεκτρονικής Μικροσκοπίας και Ηλεκτρονικής Μικροανάλυσης της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΣΚΟΠΙΑΣ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΜΙΚΡΟΑΝΑΛΥΣΗΣ

Μία (1) κενή θέση Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (ΕΤΕΠ) κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ με θητεία, στο γνωστικό αντικείμενο «Ηλεκτρονική Μικροσκοπία και Μικροανάλυση».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 884/13.04.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      6ΕΒΣ469Β7Θ-ΩΡΕ

Β) την πλήρωση μίας κενής θέσης Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.) του Διατμηματικού Εργαστηρίου Ενόργανης Ανάλυσης της Σχολής Θετικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Πατρών.

ΣΧΟΛΗ ΘΕΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ

ΔΙΑΤΜΗΜΑΤΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ ΑΝΑΛΥΣΗΣ

Μία (1) κενή θέση Ειδικού Τεχνικού Εργαστηριακού Προσωπικού (Ε.Τ.Ε.Π.), κατηγορίας ΠΕ, εισαγωγικής βαθμίδας Δ’ με θητεία, στο γνωστικό αντικείμενο «Ανάλυση με Σύγχρονες Φασματοσκοπικές Τεχνικές NMR και MS».

ΦΕΚ Δημοσίευσης: 884/13.04.2022 τ. Γ΄

ΑΔΑ:      60Χ7469Β7Θ-8ΚΒ

Οι αιτήσεις υποψηφιότητας μαζί με όλα τα αναγκαία για την κρίση δικαιολογητικά (όπως αναφέρονται στο ΦΕΚ προκήρυξης) υποβάλλονται στη Γραμματεία της Σχολής Θετικών Επιστημών στο email: nsdean@upatras.gr.

Οι ενδιαφερόμενοι για περισσότερες πληροφορίες μπορούν να επικοινωνούν στα τηλέφωνο: 2610 969638

Λήξη προθεσμίας υποβολής υποψηφιοτήτων για την ανωτέρω θέση  είναι η   30  / 05  / 2022

Ο Πρύτανης

ΧΡΗΣΤΟΣ Ι. ΜΠΟΥΡΑΣ